5 ماده غذایی که دیابتیها نباید از آن غافل شوند

دیابتیها به دلیل عدم کنترل قند خونشان دائما باید رژیم غذایی مشخصی داشته باشند که به همین خاطر معمولا دچار کمبودهای مختلف می گردند. در ادامه قصد داریم 5 ماده غذایی که برای این افراد ضروری است را معرف کنیم.

بادام زمینی روکش دار

یکی از طعمهای پرطرفدار بادام زمینی نوع پنیری آن می باشد که بادام زمینی روکش دار پنیری جز محصولاتی هستند که به تازگی وارد بازار شده اند.

بادام زمینی روکش دار

روغن موتور خودرو

زمانی که یک خودرو استارت زده می شود، موتور آن شروع به حرکت می کند که در طی این حرکت قطعات مختلف آن حرکات برنامه ریزی شده ای دارند و روغن موتور خودرو ماده ای است که به موتور افزوده می شود تا با ایجاد لغزندگی بستر حرکت روان قطعات را ایجاد کند.

روغن موتور خودرو

سنگ مرمریت

ناخالصیهایی که در سنگ آهک اولیه وجود داشته باعث گردیده رگه هایی روی سطح این نوع سنگ ایجاد شود، طراحان داخلی و معماران سراسر دنیا برای لوکس تر نشان دادن طرحهای خود از سنگ مرمریت به دلیل زیبایی بی نظیر و استحکام بالایی که دارد، استفاده می کنند.

سنگ مرمریت

درب ضد سرقت

برخی از طرحهای برجسته که در این درب ضد سرقت به کار گرفته شده این دربها را مناسب سلیقه کاربرانی کرده است که علاوه بر امنیت، زیبا و لاکچری بودن و شکل و ظاهر درب هم مد نظرشان می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.