سرکه سیب محلی که برای بانوان حکم النگوهایشان را دارد

با سرکه سیب که از تخمیر سیب بدست می آید در ادامه بیشتر آشنا می شویم.

بو و طعم لطیف تری نسبت به سرکه سیب محلی شراب معمولی دارد، بسیار ارزان است و واقعاً می توان به هزاران روش مختلف از آن استفاده کرد: در اینجا تمام کاربردهایی که می توانید از آن بکنید آورده شده است.

مقابله با کپک
اگر می خواهید با لکه های کپک مخصوصاً روی سطوح صاف و پلاستیکی مبارزه کرده و از بین ببرید، سرکه سیب راه حلی ارزان و بسیار موثر است : آیا می دانید کپک آزاردهنده ای که روی پرده حمام ایجاد می شود ؟ در اینجا فقط یک لیوان سرکه سیب و دو لیوان آب را در یک بطری اسپری رقیق کنید و روی لکه اسپری کنید، چند دقیقه صبر کنید و با یک پارچه بمالید.

رسوب زدایی


برای تمیز کردن شیرها ، از بین بردن آهک و پولیش لزوماً نیازی به محصول شیمیایی و صنعتی ندارید، سرکه سیب کافی و بسیار مؤثر است.

آن را به مقدار مساوی در آب رقیق کنید و روی شیرها، کاشی ها و وسایل بهداشتی و همچنین روی سطح اتو اسپری کنید: در عرض چند دقیقه آنها براق می شوند . اگر نیاز به پاک کردن آهک از روی سر دوش دارید، می توانید آن را به مدت یک ساعت در ظرفی پر از آب و سرکه سیب بگذارید.

همچنین بخوانید
سرکه سیب: خواص، فواید، موارد منع مصرف و موارد استفاده در آشپزخانه

لباس را سفید کنید
اگر روکش‌ها یا ملحفه‌های زرد رنگی دارید و به دنبال راه‌حلی طبیعی و زیست‌محیطی برای سفید کردن آن‌ها در مدت کوتاهی هستید، یک لگن را با آب داغ پر کنید، یک لیوان سرکه سیب در آن بریزید و لباس‌های زرد شده خود را حدود 30 دقیقه بگذارید خیس بخورد.

پس از گذشت زمان لازم، آنها را با دست یا در ماشین لباسشویی بشویید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.