صحنه زمستانی با دریای یخ زده مجمع الجزایر خارج از استکهلم

صحنه زمستانی با دریای یخ زده مجمع الجزایر خارج از استکهلم را نشان می دهد. دستگاه‌های یخ‌گیر بلوک‌های یخ را بریده و آن‌ها را از روی آب روی سورتمه‌ای که اسب کشیده می‌شد، بیرون آوردند.

از آب انار پخته شده می توانید برای درمان سرما خوردگی و همچنین تقویت سیستم ایمنی استفاده کنید. در واقع برای اینکه از خواص بی نظیر این میوه خوشمزه و پرخاصیت بهره مند شوید بهتر است که آب آن را صبح به صورت ناشتا میل نمایید.

این بلوک های یخ به احتمال زیاد برای استفاده از مواد فاسد شدنی خنک کننده در طول ماه های تابستان روی هم چیده می شوند.

این تنظیمات مرحله اولیه زنجیره سرد را نشان می دهد، زمانی که یخ طبیعی منبع مهمی برای ذخیره و حمل و نقل غذاهای لطیف و تازه بود (فریدبرگ 2009؛ ریس 2013؛ 2018).

این تصویر مدت‌ها قبل از پیدایش مفهوم پایداری محیطی گرفته شده است، اما اهمیت محیط طبیعی و شرایط آب و هوایی را برای شیوه‌های ذخیره‌سازی مواد غذایی قبل از وسایل الکتریکی نشان می‌دهد.

یکی از سیستمهای خنک کننده ای که بسیار قدیمی است و طرفدار زیادی نیز داشته است یخچال نفتی هستند که در ترموستات آنها جیوه قرمز استفاده شده است که ماده ای کمیاب و خطرناک بوده است.

معرفی یخچال های اتوماتیک در سوئد در دهه 1920 بلافاصله استفاده از یخ طبیعی برای نگهداری مواد غذایی را پایان نداد. برای مدت طولانی از روش های مختلف نگهداری و سرمای طبیعی در کنار یخچال استفاده می شد.

اینکه درباره زمان مصرف عرق نعنا و بارهنگ دکتر خیراندیش چه می گوید برای خیلی از مردم ایران مهم است.

امکانات ذخیره سازی شامل انواع زیرزمین های ریشه، انبارهای مواد غذایی و انبارهای تهویه شده بود و شرایط آب و هوایی سرد منبع قابل توجهی بود. به عنوان مثال، در سال 1937 نویسنده کتاب راهنمای خانواده نوشت

در کشور سرد ما، روش های سرد کردن و انجماد مواد غذایی برای نگهداری آنها/…/در پاسخ به شرایط آب و هوایی ما تکامل یافته است.

در طول یک بخش خاص از سال، شما به سادگی یک ماهی تازه صید شده را در برف دفن کنید یا یک خرگوش شات را بیرون درب آشپزخانه آویزان کنید و تا زمانی که دما از 0  درجه سانتی گراد تجاوز نکند، یخ می زند و تازه می ماند.

مدل پالتو چرم جدید از شیک ترین انواع آن بوده که بیشتر مورد پسند قشر جوان می باشد معمولاً دختران شیک پوش و خوش استایل حداقل یک مدل از پالتوی چرم بلند را دارند که در فصل سرد سال مورد استفاده قرار می دهند.

زیرزمین‌های یخ که قبلاً ضامن تمام خانه‌های بزرگ‌تر در سراسر سوئد میانه و شمالی بودند، امکانات عالی و کم‌هزینه بودند، حاوی بلوک‌های یخی تا ۸۰ سانتی‌متر مکعب، جایی که گوشت مستقیماً روی یخ قرار می‌گرفت.

  • منابع:
  1. The refrigerator as a problem and solution: Food storage practices as part of sustainable food culture

 

  • تبلیغات:
  1. کشف موجودات فضایی در سطل
  2. عملکردهای فیزیولوژیکی مواد معدنی موجود در عدس!
  3. مردی که با حیله گری زنش کارش به قصاص کشیده شد
  4. ماهی گوپی که با چشمانش نفس می کشد